wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Hurtownia pasmanterii i sklepy pasmanteryjne

Hurtownia pasmanterii i sklepy pasmanteryjne

Twoja ulubiona HURTOWNIA PASMANTERII 

 

Jak to mówią „jeśli robisz to co lubisz, w życiu nie przepracujesz ani jednego dnia” – i tak chyba jest w przypadku naszej hurtowni pasmanterii, który prowadzimy stacjonarnie na Śląsku. Nasza hurtownia pasmanterii powstał wiele lat temu, w roku 1990 , systematycznie rozbudowywany i unowocześniany, prężnie się rozwija.

 

Na początku działalności nasza hurtownia pasmanterii oferowała jedynie podstawowe produkty – gumy, nici, zamki, guziki – jednak z biegiem czasu i potrzebami naszych Klientów asortyment urósł do pond 2000 pozycji . Teraz na naszych półkach Klienci mogą odnaleźć nie tylko szeroki wybór gum, nici , rzepów czy igieł , ale także zaopatrzyć się  w szereg nowinek pasmanteryjnych , które pieczołowicie wyszukujemy.

 

Gdy powstawały sklepy pasmanteryjne ich głównym zadaniem było wyposażyć krawców w podstawowe produkty, a Klientom indywidualnym pomóc w zreperowaniu zniszczonych ubrań – kupieniu nici do zaszycia dziury czy łatki na spodnie dziecka.

Z biegiem czasu sklep pasmanteryjny stał się jednak nie tylko placówką „podstawowej pomocy” , ale także miejscem wielu inspiracji i pomysłów. Do modnego slangu pasmanteryjnego weszło powiedzenie „ robótki hand made” i wówczas wiele osób zamarzyło, by samemu stworzyć wymyślony przez siebie projekt.

sklep pasmanteryjny
sklep pasmanteryjny Gamrat Wilcza - Gliwice
 
I takich Klientów pasmanteryjnych można podzielić na dwie kategorie :
a) jedni to ludzie w wielkimi zdolnościami manualnymi – szydełkowanie, robótki na drutach , haftowanie czy precyzyjne wyszywanie
b)  oraz osoby , które kreatywnie odtwórczo starają się wykonać obecnie panujące „ trendy pasmanteryjne” .
 

 

Najlepszym tego przykładem był wspaniały i kolorowy czas zdobienia jajek czy kul styropianowych – tym samym zamieniając je w efektowne pisanki i bombki. Wtedy modę panującą w sklepach pasmanteryjnych na kilka lat zapoczątkowała „ metoda karczoch” , czyli przyczepianie wstążkowych trójkącików szpileczkami do styropianowych kształtek.
 

 

Sklepy pasmanteryjne pełne były ludzi chcących samodzielnie wykonać podobną ozdobę, ale wg, swojej koncepcji i gustu.
Później zapanował czas szydełkowania ozdób świątecznych kordonkami i perełkami.

 

Jakie produkty oferuje hurtownia pasmanterii ?

 

Od trzech lat sklepy pasmanteryjne stały się pełne sznurów , sznurów i sznureczków, by Klienci mogli samodzielnie wykonać sobie sznurkową torebkę , podstawkę pod kubeczek czy dywanik.
Niepostrzeżenie wkradła się nowa moda panująca do teraz w każdym większym sklepie pasmanteryjnym – a mianowicie makrama i związane z nią łapacze snów.
Teraz każda Pani marzy by mieć nad swoim łóżkiem makramową ozdobę, a w oknie piękny łapacz snów.
Ten krótki wywód przez kolejne rozdziały w historii sklepu pasmanteryjnego nie byłby możliwy gdyby nie nasza pasja , wiedza i zainteresowanie tym, co obecnie jest w trendzie pasmanterii . Nowinkami , które rozwijają się teraz i tymi, które za chwile wejdą w świat kolejnych sklepów pasmanteryjnych.

 

Szeroka gama produktów hurtowni pasmanteryjnej GAMRAT

 

Nasza oferta ponad 2000 produktów jest tak duża, ponieważ chcemy zawsze sprostać pragnieniom naszych Klientów i umożliwić im jak największy asortyment interesujących produktów.


W naszej hurtowni pasmanterii szczególnie możemy polecić koronki bawełniane w oferowane w pełnej palecie kolorów:

 
 

 

Hurtownia pasmanterii Gamrat -
odwiedź nas online lub stacjonarnie na Śląsku:

 

"GAMRAT" S.C. GAMRAT KRZYSZTOF, GAMRAT MAŁGORZATA
ul. Rybnicka 4,
44-189 Wilcza
NIP: 6310005489Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu